Kohtaamisia

Tornedalen ja Seagard 13.5.2020.

Pulpca, Valentina ja hinaaja 24.3.2020.

Sluupit ja hinaaja Viikari 19.9.2019.

Ruuhkaa Mussalon sataman edustalla 13.6.2019.

Tekla I ja Shipper 7.6.2019.

Otava ja rahtilaiva 30.4.2019.

Otavan ja puisen kaunottaren kohtaaminen laivaväylällä 3.9.2018.

Vivan ja Finnö 27.7.2018.

Saga Sapphire ja purjeveneet 14.6.2018.

Rahtialukset Mussalon edustalla 14.6.2018.

Tre Kronor ja Finnwave 12.7.2017.

Pauline Russ ja Finnsky 13.7.2015.